Viesu nams Dzirnavu ēka

Nakšņošanas iespējas

Atjaunotās dzirnavas ezera krastā ir pārvēstas komfortablā viesnīcā.
To visu Jums piedāvā mājīgs viesu nams “Dzirnavu ēka”.

Trīsstāvu viesu nams ir gatavs uzņemt apmeklētājus 22 komfortablos viesnīcas numuros. Divas istabas atrodas ēkas pirmajā stāvā, 11 – otrajā, deviņi numuri – trešajā stāvā. “Dzirnavu ēka” ietilpība – 70 gultas vietas. Blakus viesnīcai atrodas pirts, laivu noma, pludmale, bērnu spēļu laukums un citi kompleksa objekti (atvērt karti). Mežs tik tuvu, ka var ar roku aizsniegt!

Numuri ar visām ērtībām

Viesu mājas katras istabas lielums – apmēram 17 m2. Visos numuriņos atrodas: divguļamā gulta, izlaižams dīvāns, WC, dušas telpa. Četri numuriņi ar skatu uz ūdenskritumu. Pirmais mājas stāvs aprīkots ar tualetēm cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Banketu zāle

“Dzirnavu ēka” – piemērota vieta lielu pasākumu, svinību, kāzu, semināru, konferenču rīkošanai tālumā no lielās pilsētas. Banketu zāle pirmajā stāvā ietilpina 60-80 viesiem. Zvaniet un mēs Jums palīdzēsim sarīkot banketu augstā līmenī!

Mednieku namiņš

Nakšņošanas iespējas

Atjaunotais medību namiņš ir saglabājis lauku mājas auru. Akmens mūra sienas, koka sijas, senlaicīgs kamīns milzīgajā zālē – tas viss šai mājai piešķir neatkārtojamu atmosfēru.

Viesu māja lauku stilā

Mājas divos stāvos atrodas 7 ērti numuriņi ar labierīcībām un kopīga virtuve. Divas istabiņas (15 m2) ar atsevišķu izeju uz āru atrodas pirmajā stāvā un piecas istabiņas (20 m2) – otrajā stāvā. Katrā numuriņā: divguļamā gulta, izlaižams dīvāns, TV un WC.

Viens no numuriņiem ir labiekārtots ar vannas istabu, bet pārējie ar dušas telpām. Ārpusē atrodas liels galds, mangāls un vieta, kur vārīt zivs zupu ar pašu ķertām zivīm no mūsu ezera. Viesu māja “Medību namiņš” – lielisks variants atpūtai ārpus pilsētas.

Banketu zāle ar kamīnu

Ideāla vieta banketu un svinību rīkošanai. Mājīga banketu zāle ar kamīnu un lauku mājas auru – kur Jūs vēl ko tādu atradīsiet? Kopumā viesiem šeit iepatiksies! “Medību namiņa” banketu zāle spēj uzņemt līdz 30 cilvēkiem.

Izdevīgs piedāvājums – iespēja rīkot svinīgus pasākumus, kāzu banketus, uzņēmumu vakarus, jubilejas un viesības, dzimšanas dienas, balles rudens un ziemas periodā, ar jebkuru budžetu. Katram klientam individuāla pieeja. Zvaniet – sarunāsim!