Izmitināšana

Juku Dzirnavas piedāvā dažādus izmitināšanas veidus. Izvēlieties to, kurš būtu piemērots tieši jums

Viesu Nams

Atraujieties no pilsētas kņadas pie dabas un rezervējiet numuru mūsu Viesu Namā, kas izvietots atjaunotā dzirnavu ēkā ezera krastā. Viesu Nams ir lieliski piemērots 70 un vairāk viesu izvietošanai 22 numuros ģimenes svinību vai korporatīvā pasākuma laikā

Vasaras mājiņa

Iepazīstiet Latvijas dabu visā tās pilnībā un palieciet vienā no mūsu koka vasaras mājiņām pie ezera, kuras ir ideāli piemērotas četru viesu izmitināšanai.

Katras vasaras mājiņas platība ir 60 kv.m, divas guļamistabas, pilnībā aprīkota vituves zona, mangāls, vannas istaba ar dušu un terase ar skatu uz ezeru.

Mednieku namiņš

Nosviniet ģimenes vai korporatīvo pasākumu mūsu ārpilsētas muižā, sanāciet pie lielā pusdienu galda un izbaudiet vakaru mājīgā gaisotnē pie kamīna.

Mednieku namiņa platība ir 300 kv.m, tajā ir piecas istabas līdz 18 viesu izvietošanai, piecas vannas istabas, pilnībā aprīkota virtuve un plaša viesistaba ar kamīnu.

Ģimenes Apartamenti

Palieciet mūsu komfortablajos Ģimenes Apartamentos ar ģimeni un draugiem un atslābinieties pie dabas.

Ģimenes Apartamentu platība ir 85 kv.m, tajos ir četras guļamistabas līdz 11 viesu izvietošanai, virtuves zona un vannas istaba.

Juku Dzirnavas ir iespēja izvietot 20 kemperus. Mēs Jums nodrošināsim ūdeni, elektrību, piekļuvi visām ērtībām un visiem kompleksa pakalpojumiem.

Standarta numurs

Mājīgs numurs ar minimālu platību 13 kv.m, koka mēbelēm un vannas istabu ar dušu

Standarta numurs ar balkonu

Komfortabls numurs ar balkonu, kur Jūs varat izbaudīt meža svaigo gaisu, ar minimālu platību 14 kv.m, koka mēbelēm un vannas istabu ar dušu

Ģimenes Numurs

Plašs numurs trīs viesiem ar minimālu platību 20 kv.m, koka mēbelēm un vannas istabu ar dušu